PROJEKTA “KĀZAS DĀVANĀ” VIETA – BOUTIQUE SALONS FIANCÉE

Turpinot stāstus par projekta „Kāzas dāvanā jeb krāsaini sapņu nomodā” komandu, iepazīstinām ar vietu, kur piepildās skaistākie līgavu sapņi – boutique salonu Fiancée, pasaulslavenā itāļu modes zīmola Atelier Emé vienīgo pārstāvi Baltijas valstīs.

Boutique salons Fiancēe piedāvā kāzu kleitas, kas darinātas Itālijā, uzņēmumā ar vairāk kā 50 gadu tradīcijām – Atelier Emé Montenapoleone. Kompānija ar darināto tērpu palīdzību un mīlestību pret visu skaisto vēlas uzrunāt un darīt laimīgas tieši jūs – topošās līgavas!

Kāzu salonā Fiancée mēs lepojamies ar savu darbu! Tā nav tikai mūsu sirdslieta un ikviena līgava mums nav tikai kliente. Tas ir pieskāriens cilvēka liktenim, neaprakstāma nozīmīguma sajūta tam, ko mēs darām.

Mēs ne tikai pārdodam līgavai skaistāko kleitu, mēs radām pirmo lappusi viņas laimīgās ģimenes dzīvē…

Foto KRISTĪNE GRĪNVALDE Foto KRISTĪNE GRĪNVALDE

Jūs jau zināt, ka nav nepieciešams akli sekot modei.

Modē ir tas, kas jums vislabāk piestāv

vai tas būtu izsmalcināts 40-to gadu minimālisms, vai grezni izšuvumi, plašs dekoltē vai kupli svārki. Pats galvenais, ko mēs meklējam kāzu kleitā ir tās aura, noskaņa, kas liek justies īpašai un neaizmirstamai. Salonā piedāvātās kleitas ir baltā un Avorio (ziloņkaula, šampanieša) krāsā. Ir iespēja arī pasūtīt kleitu citā krāsu gammā.

Atelier Emé, jeb latviski Mīlestības Darbnīca, ir kļuvusi par vienu no pasaulē pazīstamākajām kāzu kleitu veidotājām.

Tie ir burvīgi tērpi, kurus savulaik ievēroja un iesaistīja savā tērpu skatē modes pasaules leģenda Džanni Versače. Foto KRISTĪNE GRĪNVALDE Foto KRISTĪNE GRĪNVALDE

Modes pasaules pazinēji ir patīkami pārsteigti, kā Atelier Emé māk savos darinājumos savienot it kā neiespējamo – līniju stingrību, ekstravaganci ar sievišķīgu flirtu un vienkāršību. Atelier Emé tērpi – tā ir kvalitāte un bagātīga materiāla izvēle. Kāzu kleitas tiek darinātas izmantojot franču Chantilly mežģīnes, tādus izmeklētus audumus kā zīda organza, mikado, tafts, šarmežs un žoržets. Izšuvumi ir roku darbs izmantojot Swarovski kristālus. Foto OLGA JAKOVĻEVA Foto OLGA JAKOVĻEVA

Apmeklējot salonu Fiancēe Berga Bazārā, jūs pārliecināsieties, ka esot Atelier Emé oficiāliem pārstāvjiem, mūsu cenas ir zemākas kā Itālijā vai cituviet Eiropā. Ar to kompānija vēlas padarīt klientēm savu izvēli komfortablāku un pieejamāku. Jums nav nepieciešami dārgi pārbraucieni uz Itāliju, lai pielaikotu kleitu. Mēs zinām, ka iegādāties pat jau gatavu kleitu ar 3-5 pielaikošanām nav viegls darbs.

Mūsu salons garantē kāzu kleitas kvalitāti!

Foto KRISTĪNE GRĪNVALDE Foto KRISTĪNE GRĪNVALDE

Ja līgavai, atnākot uz pielaikošanu, uzreiz sirdī neiekritīs kāda no salonā izliktajām kleitām, tad mums ir unikāla pieeja arī visiem Itālijā uzglabātajiem tērpiem. Pastāv pilnīgi atsevišķi izveidots katalogs, kurā apkopoti un tiek piedāvāti visu laiku labākie Atelier Emé kolekciju tērpi.

Gadi mainās, bet šīs gaisīgās kāzu kleitas jūs vienmēr atgriezīs tajā īpašajā svētku dienā, kad visi apbrīnas pilnie skati un laimes vēlējumi tika dāvāti vienīgi jums. Laipni lūdzam mūsu kāzu salonā!

__закрыть