KĀZU IEDVESMAS VALSTĪBA SAPŅU FABRIKĀ

Sestdien, 9.martā 2013 gadā, par godu savai septiņu gadu jubilejai kāzu portāls Precos.lv sagādāja svētku sajūtu visām Latvijas līgavām, ar krāšņu kāzu kleitu modes skati atklājot 2013.gada kāzu sezonu.

Kāzu kleitas tika demostrētas trijos iznācienos. Pirmajā no tiem piedalījās kāzu saloni „Fiancee” un „Amelia”. Kāzu salons „Fiancee” demonstrēja ar Swarowski kristāliem rotātās kāzu kleitas no Atelier Aimēe, kleitas ir veidotas no vērtīgākajām Francijas mežģīnēm Shantilly . Savulaik Atelier Aimee zīmola kleitu savām kāzām izvēlējās viena no slavenāko Amerikas politiķu Kenediju ģimenes pārstāvēm., savukārt „Amelia” iepazīstināja ar dizaineres Tatjanas Bogdanovičas jauno kolekciju.

Savu versiju par smalkām sapņu kāzu kleitām piedāvāja arī kāzu kleitu dizaina studija "Art Mode" un jaunizveidotais internetveikals Furrura.lv, kas piedāvā kāzu kleitas par pieejamām cenām no visas Eiropas. Kāzu kleitu modes skate izvērtās par īstiem līgavu svētkiem, kur varēja ne tikai noskatīt savu sapņu kāzu kleitu un izbaudīt svētku gaisotni, bet arī smelties iedvesmu un noskaņoties gaidāmajām kāzām.

__закрыть