ATELIER AIMĒE MONTENAPOLEONE PRE-COLLEZIONE 2015

Zīmols Atelier Aimēe MONTENAPOLEONE jau vairāk kā pusgadsimtu ir kļuvis par īstenu greznuma simbolu. Šī modes nama kāzu kleitu kolekcijas Jūs nevarēsiet nosaukt par minimālisma pārstāvēm. Jaunā 2015.gada Atelier Aimēe kāzu kleitu kolekcija to tikai vēlreiz apstiprina. Atelier Aimēe piedāvā romantiskus un elegantus, mūsdienīgus kā arī izsmalcinātus kāzu kleitu modeļus- katrai gaumei un ikvienām kāzām. Jaunā kolekcija atkal un atkal pārsteidz ar smalkām detaļām un pašiem sarežģītākajiem roku darinātajiem izšuvumiem. Tērpi izceļas ar fantastiski izmeklētu zīmējumu, kupliem daudzpakāpju svārkiem un mežģīnēm, kas asociatīvi atgādina Itālijas palaco veidojumus.
Blakus tradicionālajiem sniegbaltās krāsas modeļiem zīmols piedāvā arī gaistošas kleitas maigos piparmētras, persika un krēmkrāsas toņos. Bet pašām ekstravagantākajām līgavām - neatkārtojamās melnbaltās kleitas( balta ar melnām vai melna ar baltām mežģīnēm). Laipni gaidīti kāzu salonā Fiancēe Atelier Aimēe MONTENAOLEONE kāzu kleitas laikošanāi!

Tulkots no: http://www.fashion-woman.com/stil-i-moda/svadebnaya-moda/svadebnie-platya-atelier-aimee-pre-collection-2015/

__закрыть