KĀZU TENDENCES 2015

KĀZU TENDENCES 2015

Mode ir vējaina, nepastāvīga un mainīga, ļoti grūti izsekot tās izmaiņām, būt vienmēr modernam! Kāzu mode nav izņēmums, tā arī nestāv uz vietas, pastāvīgi pārsteidzot mūs ar jaunām idejām un nestandarta risinājumiem.

Stilīgai līgavai, sekojot līdzi pasaules modes tendencēm, pie kāzu sagatavošanas rodas daudzi jautājumi: Kādam stilam dot priekšroku? Kuru kāzu kleitu izvēlēties? Frizūra, pušķis, dekors, aksesuāri – kas būs modē un kas nebūs? Mēs runāsim par to, kas būs aktuāls 2015. gada kāzu sezonā, kādas tendences gaidīt šogad modes virsotnē.

VIENKĀRŠI SILUETI UN ATKLĀTA MUGURA KĀZU KLEITAM

Jaunajā kāzu sezonā pie sulīgiem tērpiem nāks vienkārši silueti, taisna kāja un pārpilnība ar mežģīnēm. Bet slavenu dizaineru vienkāršie modeļi pēc pirmā acu uzmetiena atšķiras ar savu orģinalitāti: kas varētu būt elegantāks un pavedinošāks par kāzu kleitu ar atklāto muguru. Šādā kleitā Jūs izskatīsieties satriecoši maiga un intriģējoša.   DABISKS IZSKATS KĀZU KLEITAM

Viena no galvenajām tendencēm 2015. gadā būs dabiskums un līgavas tēls. Sarežģītus, augstus matu sakārtojumus aizstās vienkāršas un romantiskas: kārtīgas cirtas, demokrātiskie sietiņi un bizes. Moderns frizūras papildinājums vienkāršai frizūrai būs visa veida vainagi, kas līgavas tēlam piedos vieglumu un romantiskumu. Modē būs arī viegls grims, kas spēj uzsvērt līgavas skaistumu un jaunību.

ELEGANTA CEPURE VAI GARŠ PLĪVURS

Jaunajā kāzu sezonā plīvura vietā nāks elegantas, izsmalcinātas plīvurcepurītes ar mežģīnēm, ziedi, kas padarīs frizūru vēl krašņāku. Tomēr tiem, kuri nevar iedomāties kāzu kleitu bez plīvura, kāzu stila veidotāji ir sagatavojuši kaut ko patiesi karalisku: grezns, garš plīvurs, it kā bezsvara mākonī aptverot līgavu.

Jau vairākas sezonas pēc kārtas, arvien vairāk līgavas dod priekšroku garam plīvurim līdz grīdai vai ar šleifi, apstrādātu ar smalkām mežģīnēm. Iespējams tas nav vispraktiskākais variants, bet ar šādu aksesuāru, Jūs varēsiet sajusties kā karaliene. Veidols kļūst elegants, gaisīgs un neticami maigs.

MATERIĀLI, KRĀSAS UN FAKTŪRAS KĀZU KLEITĀM

Kāzu modē gadu no gada ir dažādas krāsas, materiāli un izpildījums. Pazīstami modes tendeču veidotāji mums piedāvā jaunās krāsu paletes, neparastas kombinācijas un dizainiskos risinājumus, kas kļūst par tendencēm kāzu modē. Tātad, kas būs modē jaunajā sezonā?

MEŽĢĪNES KĀZU KLEITĀM

Jaunajā 2015. gada kāzu sezonā, arvien vairāk līgavu izvēlas mežģīņu kleitas, mežģīņes joprojām nezaudē savas pozīcijas. Mežģīņu kleita vienmēr ir eleganta, romantiska, maiga, un karaliski majestātiska un eleganta. Nevajadzētu aizmirst, ka mežģīne ir neatņemama daļa no dažiem kāzu stiliem, tādiem kā vintage, glamūrs vai retro. Šeit mežģīņu elementi ir dekorā: ielūgumos, banketu zāles noformējumā, komplimentos priekš viesiem un pat kāzu kūka var būt dekorēta ar mežģīnēm.

VINTAŽAS STILS

Vintažas stils kāzu svinību noformējumā ir pašā popularitātes virsotnē, tas neatdos arī savas pozīcijas šajā gadā. Izcilu mežģīņu pārpilnība, antikvāras lietas un mēbeles, senlaicīgi rāmji, vintažas elementi – šis viss ir neatņemama sastāvdaļa vintažas kāzām, neparasti stilīgas un izsmalcinātas. Pirmoreiz jēdzienu "vintage" sāka izmantot vīndari no Francijas dienvidiem, lai norādītu augstu kvalitāti savai produkcijai. Burtiskā tulkojumā šis vārds nozīmē "laba kvalitāte". Vēlāk terminu "vintage", sāka izmantot, lai norādītu uz modes tendencēm, ko raksturo stils pirmskara laikmetā 20-jos un 40 jos gados divdesmitajā gadsimtā.

Pēdējā laikā vintažas stils ir populārs gandrīz katrā dzīves jomā, sākot ar interjera dizainu un beidzot ar detaļām apģērbā. Nav brīnums, ka tas ir atspoguļots arī kāzu kleitu stilā. Vintažas stils kāzu noformējumos iertver sevī elegantu vienkāršību un izmalcinātu greznību. Šajā rakstā mēs runāsim par to, kā organizēt kāzu svinības vintažas stilā.

 GLAMOUR

Glamūrīgais stils art-deco iepriekšējā gadsimtā 20-jos, kļūst neparasti populārs starp jaunlaulātajiem. Pasteļtoņi apvienojumā ar zeltu, sudrabu un spīguļiem, papildināti ar spalvām un kristāliem - tās ir galvenās tendences glamūrīgajam, aristokrātiskajam stilam no pagājušā gadsimta sākuma, un, protams, vienmēr izmantotās mežģīnes. Kāzas "Lieliskā Getsbija" stilā, - lūk tā ir jaunā modes tendence 2015. gadā.

Asimetriskas kāzu kleitas izgudrotas priekš drosmīgām meitenēm, kurām patīk pārkāpt noteikumus.

STARP CITU

Asimetriskas kāzu kleitas - togas ar šauru pavadu piestāvēs šauru plecu īpašniecēm. Tām, kurām ir sportiska figūra, labāk izvēlēties kleitas ar platām lencēm, rotātām ar spalvām, lentītēm, ziediem, vai ar kruzuļainām piedurknēm.

__закрыть